V září Anděl v ranní záři..

Tak v září u mně krom nového webu vznikají také noví andělé. Po dlouhé době jsem velké obrazy nahradila menšími plastikami ,,do ruky " - můžete si sednout se svým andělem, vzít si ho do dlaní a povídat si s ním :-) , třeba zrovna tenhle otevře oči a usměje se na Vás.  Ale teď má ještě mokrá křídla,… chcete vědět víc?

Zrození Fénixe

Den Vzkříšení. Slunce vítá nový den a já tu mám v noci dokončeného Fénixe.
Bájný pták Fénix jako symbol transformace, síly a obnovy, vzkříšení a života věčného.
Symbol Naděje, protože i my máme šanci se zcela proměnit a znovuzrodit, vše se dává do pohybu a vše bude proměněno.

Tvoření Fénixe se mi prolnulo do celého času velikonočního, křesťanské svátky se protnuly s bájnou postavou vyskytující se v mytologiích mnoha národů.
Jen srdce zná odpovědi na nezodpovězené otázky, plameny hoří hluboko uvnitř nás a my máme šanci zrodit se do nového života, vzkřísit se...
Začít žít prosyceni bezpodmínečnou Láskou, jít cestou, kterou nám kdysi prošlapával Ježíš, nejedna Marie a mnoho postav napříč náboženstvími.

Dnes, stejně jako každý den, máme šanci proměnit se k lepšímu... jako bájný Fénix v plamenech obrody.

Pořiďte si svého Anděla strážného...

 ...i Vy se můžete na mne obrátit a objednat si svou ochrannou bytost, vytvořím ji přímo pro Vás na míru. Mám taková zadání ráda a jsem vždy sama zvědavá, co to přinese a co nového se zrodí.

Vzniklo u mne už mnoho figurálních soch pro konkrétního člověka, dům i zahradu. Nejen andělé či víly, ale i madony se tak stali nedílnými členy rodin či prostoru a podílejí se na šíření lásky a harmonie, kterou jsem do nich při tvorbě vložila. 

Děkuji všem, kteří si objednali svůj obraz a pomohli tak tomu, že nové bytosti mohly přijít na svět. Děkuji za důvěru, kterou do mne vložili a následnou zpětnou vazbu a sdílení příběhů, které to přineslo. Zrod mám ve svých rukách, ale podpora od těch, kteří dali ke vzniku popud, je důležitá i pro další konání. Moje tvorba je dlouhý, soustředěný proces v tichu a ponoření se do nitra, je to čas radosti, ale mnohdy poté i pochyb, tak zpětné ohlasy dávají tvoření důležitou podporu a svítí na další tvůrčí cestu...

                   

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující »