Nová víla...

Tahle víla se zrodila před pár dny a už se hlásí, že by se ráda k někomu přestěhovala a dělala mu společnost doma nebo na zahradě. Její povaha je přemýšlivá, vypadá, že už toho mnoho objevila o sobě i o světě kolem.
Je vysoká 14 cm a je jen jedinou takovou svého druhu - každá bytost u mne zrozená je originál.
Pokud Vás oslovila a rádi by jste ji měli doma, tak její cena je 2 500,- Kč. Nejlepší je osobní převzetí v Praze, ale případně je možné i zaslat poštou, pak se cena zvýší o poštovné a balné.

Anděl strážný

Možná někdo z Vás sní o svém andělovi strážném... jakou má asi podobu, jaké jméno ?

Tento Anděl mi vznikl pod rukama z bílé keramické hlíny, už prošel dvakrát žárem pece a tak je křehký i pevný zároveň.
Jeho energie probouzí něžné city a zavádí do snových dimenzí. Přišel dodávat do života láskyplnou radost a může se stát právě Vaším inspirativním ochráncem.

On sám čeká, kdo ho přijme do svého domova, kde bude silou své něhy harmonizovat Váš prostor i Vás samotné. Může být vhodným dárkem i pro právě narozené děťátko...
Je zarámovaný v kulatém rámu o průměru 28 cm. V případě zájmu o bližší informace mě můžete napsat.

Kaštánek.

Ke Kaštance kdysi dávno vytvořené, přibyl dnes Kaštánek. Jírovec, zvaný Kaštan, je miláčkem dětí, tedy mým oblíbeným stromem je od dětství stále... a tak jsem Vám tu bytost, co jej obývá, musela představit :-) chcete vědět víc?

Co je nového ?

Co nového tvořím ? Madonu... mé oblíbené téma. Tato z bílé hlíny už dvakrát prošla žárem pece a teď čeká na kulatý rám od truhláře, aby pak mohla putovat do daleka, kde už ji někdo čeká... Snažím se na svých plastikách zachytit niterné pocity, výrazy tváře, pohnutky duše, ale není jednoduché uchopit to, co má být předmětem kontemplace. Občas se to snad podaří... Teď o úplňkové noci za okny, Marie a Dítě přede mnou mají ten výraz, který jsem si přála... s ranním světlem možná ten zázrak zmizí a nastoupí tvůrčí pochyby... Děkuji za tuto chvilku !
 

« Předchozí 1 2 3 4 5 Následující »