Anděl strážný

Možná někdo z Vás sní o svém andělovi strážném... jakou má asi podobu, jaké jméno ?

Tento Anděl mi vznikl pod rukama z bílé keramické hlíny, už prošel dvakrát žárem pece a tak je křehký i pevný zároveň.
Jeho energie probouzí něžné city a zavádí do snových dimenzí. Přišel dodávat do života láskyplnou radost a může se stát právě Vaším inspirativním ochráncem.

On sám čeká, kdo ho přijme do svého domova, kde bude silou své něhy harmonizovat Váš prostor i Vás samotné. Může být vhodným dárkem i pro právě narozené děťátko...
Je zarámovaný v kulatém rámu o průměru 28 cm. V případě zájmu o bližší informace mě můžete napsat.

Feminity...

Feminity - ženskost, novodobá Máří Magdalena..., takové bylo zadání k tomuto obrazu na přání.

Ráda tvořím na zadané téma - pokud je mi blízké, a tak s radostí vznikal tento obraz, v září osobně objednaný. Kromě nového tématu mi přinesl i jinou novou zkušenost - jak bezpečně zaslat dva velké a křehké keramické obrazy až do daleké rumunské Bukurešti.
Vše dobře dopadlo, včerejší zpráva, že obrazy v pořádku doputovaly na místo a přinesly radost, mě potěšila. Díky za možnost tvoření a za novou zkušenost!

I Vy se na mne můžete obrátit s přáním, ráda vytvořím obraz či sochu, jakou budete mít jen Vy a Váš prostor nebo si můžete vybrat z obrazů a soch již vytvořených.

Kaštánek.

Ke Kaštance kdysi dávno vytvořené, přibyl dnes Kaštánek. Jírovec, zvaný Kaštan, je miláčkem dětí, tedy mým oblíbeným stromem je od dětství stále... a tak jsem Vám tu bytost, co jej obývá, musela představit :-) chcete vědět víc?

Co je nového ?

Co nového tvořím ? Madonu... mé oblíbené téma. Tato z bílé hlíny už dvakrát prošla žárem pece a teď čeká na kulatý rám od truhláře, aby pak mohla putovat do daleka, kde už ji někdo čeká... Snažím se na svých plastikách zachytit niterné pocity, výrazy tváře, pohnutky duše, ale není jednoduché uchopit to, co má být předmětem kontemplace. Občas se to snad podaří... Teď o úplňkové noci za okny, Marie a Dítě přede mnou mají ten výraz, který jsem si přála... s ranním světlem možná ten zázrak zmizí a nastoupí tvůrčí pochyby... Děkuji za tuto chvilku !
 

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující »