Kaštánek.

Ke Kaštance kdysi dávno vytvořené, přibyl dnes Kaštánek. Jírovec, zvaný Kaštan, je miláčkem dětí, tedy mým oblíbeným stromem je od dětství stále... a tak jsem Vám tu bytost, co jej obývá, musela představit :-) chcete vědět víc?

Co je nového ?

Co nového tvořím ? Madonu... mé oblíbené téma. Tato z bílé hlíny už dvakrát prošla žárem pece a teď čeká na kulatý rám od truhláře, aby pak mohla putovat do daleka, kde už ji někdo čeká... Snažím se na svých plastikách zachytit niterné pocity, výrazy tváře, pohnutky duše, ale není jednoduché uchopit to, co má být předmětem kontemplace. Občas se to snad podaří... Teď o úplňkové noci za okny, Marie a Dítě přede mnou mají ten výraz, který jsem si přála... s ranním světlem možná ten zázrak zmizí a nastoupí tvůrčí pochyby... Děkuji za tuto chvilku !
 

Maminka Pampeliška

Miluju pampelišky, jejich hlavičky mi krášlí zahradu a jednu maminku Pampelišku jsem si vymodelovala, usmívá se tu na mě a já jí potichu říkám -Pampeliško krásko, nespoutaně rosteš všude, shromažďuješ sílu slunce, léčivá jsi celičká, uzdravuješ, krášlíš svět, radost je na tebe pohledět... a plevel… chcete vědět víc?

Pořiďte si svého Anděla strážného...

 ...i Vy se můžete na mne obrátit a objednat si svou ochrannou bytost, vytvořím ji přímo pro Vás na míru. Mám taková zadání ráda a jsem vždy sama zvědavá, co to přinese a co nového se zrodí.

Vzniklo u mne už mnoho figurálních soch pro konkrétního člověka, dům i zahradu. Nejen andělé či víly, ale i madony se tak stali nedílnými členy rodin či prostoru a podílejí se na šíření lásky a harmonie, kterou jsem do nich při tvorbě vložila. 

Děkuji všem, kteří si objednali svůj obraz a pomohli tak tomu, že nové bytosti mohly přijít na svět. Děkuji za důvěru, kterou do mne vložili a následnou zpětnou vazbu a sdílení příběhů, které to přineslo. Zrod mám ve svých rukách, ale podpora od těch, kteří dali ke vzniku popud, je důležitá i pro další konání. Moje tvorba je dlouhý, soustředěný proces v tichu a ponoření se do nitra, je to čas radosti, ale mnohdy poté i pochyb, tak zpětné ohlasy dávají tvoření důležitou podporu a svítí na další tvůrčí cestu...

                    Pak je tu ještě možnost, zajít na mou výstavu a nechat na sebe působit bytosti s láskou vytvořené,

                    které prostě musely skrze mne vzniknout, hlásily se na svět a já se je snažila z hlíny vysvobodit.

                    Tak takovou bytost si můžete přímo na výstavě adoptovat...

« Předchozí 1 2 3 4 5 Následující »