Anděl a já

Jsem tvořivou bytostí v mnoha oblastech. Maluji, modeluji, píši a ilustruji. Mým přáním je, aby to, co mi pod rukama vznikne, přinášelo do světa krásu a harmonii a vyzařovalo léčivou energii radosti, se kterou tvořím.

Ráda hledám různé způsoby vyjádření, a tak od kresby a ilustrace především pro dětské časopisy, přes radost z barev a forem v malbě, jsem se nadchla pro keramickou hlínu, která je mi nyní nejbližším materiálem pro vytváření mých představ.

Plastiky modeluji převážně z bílé keramické hlíny, barvím je oxidy, barvítky, glazurami a vypaluji v elektrické peci. Pak je umisťuji do obrazu malovaného akrylovými barvami. Věřím, že ruční práce nese energii svého tvůrce, a tak ať beru do ruky štětce a barvy nebo nořím ruce do hlíny, vždy je to obřad...

Bytosti u mne zrozené se rozlétají do různých koutů světa, andělé, víly, bohyně i madony  prosvětlují soukromé i veřejné prostory, stávají se členy rodin, které mohou provázet po celý život. Jsou tak pro radost a inspiraci těm, kdo s nimi souzní... A za to děkuji.

Můžete se na mne obrátit a objednat si svou ochrannou bytost, která prozáří a zharmonizuje Váš prostor, ráda takový obraz vytvořím přímo pro Vás na míru...  Šárka M. G.