Zrození Fénixe

Bájný pták Fénix jako symbol transformace, síly a obnovy.
Symbol naděje, protože i my máme šanci se zcela proměnit a znovuzrodit...
Fénix mi nedal spát... už před měsícem jsem se vrátila k mému jarnímu tématu, kdy vznikl můj první obraz Zrození Fénixe.
Tenhle druhý si se mnou pohrál, přesněji já s ním. Změnila jsem dvakrát barvu pozadí a nakonec od nebesky modrého podkladu jsem přešla k mnohem expresivnější barevnosti. Svoboda, radost, zářivá podstata bytí... vznikl mocný energetický zářič v barvách obsahujících doteky modré, červené, lila, fialové, magenty a zlaté. Barvy jsou mocné síly, ovlivňují naši náladu, směr našeho rozhodování.
Červená dává energii, radost ze života, je barvou přítomného okamžiku, modrá dává tušit vzdálený svět a otevírá cestu vzhůru, modrá a červená tvoří fialovou, která povznáší, v ní se obě barvy vzájemně usmiřují a tvoří barvu přerodu a transformace...
Takové je i poselství tohoto obrazu - jako Fénix povstat a svobodně vyjádřit zářivou podstatu svého bytí, dát světu přesně to, co mu dát mám a pro co jsem zrozen -a.

Koho oslovil tento obraz a toužil by ho mít, může mi směle napsat a přijít se na něj podívat.
Není pro lidi přepracované, kteří potřebují spíš zklidnit a ukonejšit (pro ty, mám také své obrazy), Fénix je povzbuzením pro toho, kdo potřebuje povzbudit na své Cestě ke svobodnému vyjádření, k znovuzrození jako bájný Fénix v plamenech obrody.
Dnes, stejně jako každý den, máme šanci proměnit se k lepšímu... a s podporou Fénixe to půjde ještě lépe.